Członkowie

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA SRLGD ,, Morze i Parsęta''

SEKTOR GOSPODARCZY

1 PPHU „B.L. SERWIS”
2 P.H.U.”BOMA” W.P.Babiak
3 „BABIAK I KOMOROWSKI”
4 Mesa
5 MACHRYB Chojka, Mojsiewicz
6 PTUH Adam Dudziak
7 Organizacja Rybaków Łodziowych – Producentów Rybnych Sp. z o.o.
8 Połowy Morskie Paweł Grabowski
9 Przedsiębiorstwo Usługowe STAWAL
10 Prywatne Przedsiębiorstwo Połowowe KOŁ 40
11 Stocznia „PARSĘTA”
12 Przedsiębiorstwo Usług Morskich „NAWIGATOR”
13 Tunex. PPH. Wędzarnia i przetwórnia ryb
14 “Akademia Sportów
Wodnych”
15 Rafał Kolikow
16 Ośrodek wczasowy Gacek
17 KETA” Połów, Sprzedaż Ryb
18 Wypożyczalnia Elektronarzędzi i Cykliniarek
19 Lambert Travel
20 ALKA II A.J.B Ligenzowie Sp. J
21 Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.
22 Pokoje Gościnne “Kamila”, Wędkarstwo Morskie “Miętus”
23 Agencja Morska
24 Laboratorium Pomysłów
25 Organizacja Producentów Ryb BAŁTYK Sp. z o.o.
26 PUH GALA s.c.
27 Manufaktura Rybna Arkadiusz Ostrowski
28 Lech Investment Sp.zo.o.
29 SYLWESTER POŁUCH OŚRODEK HODOWLI PSTRĄGA
30 KOŁOBRZESKA GRUPA PRODUCENTÓW RYB SP Z O O
31 Sprzedaż ryb wędzonych Julian Rosiński
32 Ogród Warzywny
33 Barkas
34 PB Dariusz Stegienta
35 FHU DELFIN Krzysztof Stępień
36 Gabinety dentystyczne Gabriela Świderek
37 Zdrojowa Hotels Sp.zo.o.
38 MARLIN Anna i Piotr Topczewscy Spółka Jawna
39 Waldemar Topczewski Połowy Przetwórstwo Handel
40 PROMENADA Zakład Gastronomiczny Tadeusz Trzciński
41 Usługi Edukacyjno – Rozrywkowe Waśko Tadeusz
42 Wichłacz S.C.
43 WEKAA 1
44 Fanza
45 Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.

SEKTOR SPOŁECZNY

46 Karp Team Rymań
47 Towarzystwo przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego
48 Jacht Klub Morski Joseph Conrad
49 Stowarzyszenie Pieśń Żołnierska
50 Stowarzyszenie Armatorów Łodziowych
51 Polski Związek Działkowców “Kolejarz”
52 Kołobrzeg SPA
53 Stowarzyszenie Kreatywni Koło Brzegu
54 Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki “Feniks”
55 Stowarzyszenie Osób z Chorobami Serca i Układu Krążenia SERCE-SERCU
56 Stowarzyszenie FOR BALTIC
57 Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych “Wszelkie Przejawy Sztuki”
58 POSP TRYTON (Portowa Ochotnicza Straż Pożarna)
59 Liga Morska i Rzeczna oddział Kołobrzeg
60 Fundacja uwierzcie w nas -na rzecz osób, którym wędruje się troche trudniej
61 Stowarzyszenie kultury Fizycznej Kołobrzeska Grupa Regatowa
62 PTTK Oddział im. Jana Frankowskiego

SEKTOR PUBLICZNY

63 Gmina Ustronie Morskie
64 Gmina Siemyśl
65 Szkoła Podst. Nr 7
66 Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu
67 Gmina Miasto Kołobrzeg
68 Szkoła Podstawowa nr 1 Mikołaja Kopernika
69 Muzeum Oręża Polskiego
70 Zespół szkół nr 2
71 Gmina Kołobrzeg
72 Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie
73 Gmina Gościno
74 Powiat Kołobrzeski
75 Gmina Rymań

OSOBY FIZYCZNE

76 Bejnarowicz Maciej
77 Dymecka Wioletta
78 Dzwonek Grzegorz
79 Dzwonek-Żytki Anna
80 Gościniak Bartłomiej
81 Grobla Tomasz
82 Grycza Mirosław
83 Kanonowicz Łukasz
84 Kędzior Karolina
85 Kędzior Marcin
86 Kielnik-Kałuzna Sandra
87 Klimczak Daniel
88 Koczwara Zofia
89 Kołakowski Jerzy
90 Kubińska Krystyna
91 Kuś Jacek
92 Lepa Robert
93 Lepa Kamil
94 Madejczyk Mariusz
95 Niewiadomski Anna
96 Nowakowski Adam
97 Plewko Krzysztof
98 Połuch Adam
99 Pozorski Ireneusz
100 Skorupińska Anna
101 Stalmach Grzegorz
102 Strzyżewska Krystyna
103 Szarmach Antoni
104 Szuba Jarosław
105 Turek Zofia
106 Wasiewski Artur
107 Wendorf Wiktor
108 Wilk Danuta
109 Wosik Andrzej
110 Wosik Adam
111 Wódz Maciej
112 Wójtowicz Władysław
113 Wróblewska Teresa
114 Wróblewski Piotr
115 Wróblewski Grzegorz
116 Zwolińska Danuta
117 Żytki Michał

SKŁADKI PROSIMY WPŁACAĆ NA KONTO: mBank     84114020040000300275800503