You are currently viewing Zapraszamy na Festiwal  Rybny oraz Regaty o Puchar Złotej Ryby-26i 27 września 2020 Marina Solna w Kołobrzegu

Zapraszamy na Festiwal Rybny oraz Regaty o Puchar Złotej Ryby-26i 27 września 2020 Marina Solna w Kołobrzegu

Trzeci raz z rzędu Stowarzyszenie Rybacka Lokalna Grupa Działania „Morze i Parsęta’’, tym razem z udziałem Miasta Kołobrzeg w charakterze lidera, organizuje Festiwal Rybny, który odbędzie się 26.09.2020 w Marinie Portu Jachtowego. Jednocześnie w trakcie trwania Festiwalu odbywać się będą Kołobrzeskie Regaty Jachtowe.

Rywalizacji podczas trwania regat towarzyszyć będzie Festiwal Rybny. W planie Festiwalu przewidziane są m.in. warsztaty i animacje dla dzieci, Live Cooking z degustacją, szanty w wykonaniu zespołu Stary Szmugler, fireshow oraz występ DJ Black.
Imprezę rozpoczną Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Klasie LASER. Ceremonia otwarcia odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w Marinie Solnej. O puchar złotej ryby przez dwa dni będą walczyć zawodnicy w klasie LASER 4.7, LASER RADIAL i LASER STANDARD. Planowane jest rozegranie 6 wyścigów na Morzu w okolicy mola.
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w obu tych wydarzeniach!

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz Budżetu Państwa w ramachProgramu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” oraz budżetu Powiatu Kołobrzeskiego.