Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH, 29-31.05. 2019 | Gdańsk, AMBEREXPO

Jedyne w Polsce – Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH
Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO

29-31.05. 2019 | Gdańsk, AMBEREXPO
140 WYSTAWCÓW Z 12 KRAJÓW – NAJLEPSZE PRODUKTY I NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Udział w Targach potwierdzili wiodący polscy producenci i importerzy ryb i owoców morza. Oprócz tradycyjnych produktów świeżych, mrożonych, konserwowych, wędzonych i marynowanych, znajdą się też rybne wyroby garmażeryjne i typu convenience. Z zakresu akwakultury obecne będą firmy zajmujące się hodowlą ryb morskich i słodkowodnych. Nie zabraknie producentów pasz, systemów do przechowywania i transportu ryb oraz urządzeń i sprzętu do hodowli.

Szeroką ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy napojów, przypraw, mąki, produktów cukierniczych, zup czy win. Pojawią się produkty regionalne, płody z farm i hodowli ekologicznych. W sektorze mleczarskim (targi Mleczna Rewia) uczestniczyć będą czołowe polskie zakłady i spółdzielnie mleczarskie

Kategoria technologii reprezentowana będzie przez producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa (urządzenia wędzarnicze, systemy chłodzące i pakujące) oraz przez przedsiębiorstwa oferujące: projektowanie linii technologicznych, wdrażanie systemów produkcyjnych, sprzęt do utylizacji odpadów, kasy fiskalne, czytniki kart, urządzenia do etykietowania, wyposażenie dla gastronomii i sklepów, pojemniki i opakowania dla przetwórstwa i firm cateringowych. 

Na Targach zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w transporcie spożywczym, jak monitoring pojazdów, innowacyjne oprogramowania i agregaty chłodzące. Udział zapowiedzieli także dealerzy samochodów dostawczych i użytkowych dla gastronomii oraz producenci sklepów mobilnych.

Ofertę utrzymania czystości i bezpieczeństwa w zakładach przetwórstwa spożywczego przedstawią dystrybutorzy największych światowych marek artykułów BHP. Właściciele obiektów gastronomicznych znajdą propozycje odzieży ochronnej, personalizowanych uniformów dla pracowników, tekstyliów, naczyń, nowoczesnych urządzeń kuchennych, sztućców, mebli i akcesoriów. 

PROGRAM WYDARZEŃ >>>

WSTĘP NA TARGI >>> 

  • 29 maja | dzień branżowy – wejście bezpłatne dla gości z branży po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej lub na miejscu podczas targów
  • 30-31 maja | dzień otwarty dla publiczności – obowiązują bilety / wstęp bezpłatny dla gości z branży

Więcej: www.polfishtargi.pl; www.foodexpo.pl
FB: https://www.facebook.com/events/2138849823073840/