Festiwal Rybny- 21 września br. w Marinie Solnej w Porcie Jachtowym w Kołobrzegu w godzinach od 14-18:30

Informujemy Państwa, że w dniu  odbędzie się „Festiwal Rybny”.

W związku z tym, że impreza organizowana przez Stowarzyszenie SRLGD „Morze i Parsęta” cieszyła się w ubiegłym roku sporym zainteresowaniem w tym roku przy udziale Powiatu Kołobrzeskiego i Miasta Kołobrzeg odbędzie się już  druga edycja Festiwalu Rybnego.

W programie imprezy przewidziane są m.in. animacje dla dzieci, konkursy, otwarty konkurs kulinarny (potrawa z ryby), występy zespołów muzycznych, wystawa rękodzieła lokalnych wytwórców.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w imprezie samorządy, koła gospodyń wiejskich oraz inne zainteresowane podmioty, w tym lokalnych wytwórców. Zapraszamy również chętne podmioty do udziału w konkursie kulinarnym na potrawę z ryby. Przewidziane są ciekawe nagrody. Udział w Festiwalu jest bezpłatny.

W tym roku przyjęliśmy trochę inną formułę organizacyjną. Stowarzyszenie ogłosiło konkursu na scenariusz i realizację ,, Festiwalu Rybnego’’. Najkorzystniejszą ofertę cenową i programową zaproponowała firma: Usługi Edukacyjno-Rozrywkowe Tadeusz Waśko, Kołobrzeg ul. E. Gierczak 36/4, ,, Piracka przygoda”. Oznacza to, że będzie ona bezpośrednim realizatorem Festiwalu. Oczywiście nasze Stowarzyszenie wspólnie z  Powiatem Kołobrzeskim i Miastem Kołobrzeg będą zaangażowani również w „Festiwal Rybny”.  Szczegółowy Program wraz z zaproszeniami i plakatami pojawi się już wkrótce, także w mediach.

Kontakt organizacyjny dla zainteresowanych :  

789 393 153, 517 797 782 ul. Dworcowa 12, Kołobrzeg.