You are currently viewing Instalacja ekranu LED (telebimu ) w Porcie Rybackim w Kołobrzegu, obok siedziby SRLGD ,,Morze i Parsęta”

Instalacja ekranu LED (telebimu ) w Porcie Rybackim w Kołobrzegu, obok siedziby SRLGD ,,Morze i Parsęta”

8 lipca 2022 na terenie Portu Rybackiego w Kołobrzegu, na fasadzie budynku gdzie znajdują się sklepy rybne oraz siedziba SRLGD ,,Morze i Parsęta” zawiesiliśmy ekran LED (telebim). Ekran  został zakupiony w ramach projektu współpracy pt. „Rybactwo wczoraj i dziś – realizacja działań na rzecz zachowania i promocji lokalnej tradycji na obszarach: LGR Kaszuby, LGR „Mòrénka” i SRLGD „Morze i Parsęta”.

Zakup telebimu został sfinansowany ze środków unijnych w kwocie 11 193,0 zł z programu PO Rybactwo i Morze 2014-2020, pozostałe środki 2 815,0 zł pochodzą ze środków własnych SRLGD ,,Morze i Parsęta”.

Ekran o wymiarach 90cmx160cm i rozdzielczości pixel P5 (5 mm) – 40 000 PIX/m² wykonała dla nas firma z Białogardu LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.

Producent z Białogardu oprócz najniższej ceny,   3-letniejgwarancji  zaoferował również montaż telebimu, którego to żadna z konkurencyjnych firm, nie chciała się podjąć.

Na urządzeniu będziemy wyświetlać materiały reklamowe związane z tematyką morską, (szczególnie rybacką), historią Kołobrzegu, turystyką oraz informacjami z regionu jak również sprawami dotyczącymi działalności Stowarzyszenia RLGD ,,Morze i Parsęta’’.
Obecnie na telebimie wyświetlamy jest film opowiadający o życiu codziennym rybaka, który powstał w ramach tego samego projektu. Więcej o filmie https://morzeiparseta.pl/film-promocyjno-edukacyjny-o-zyciu-rybaka-z-obszarow-dzialania-partnerow/