Podpisano umowy

W ubiegły piątek, tj. 20 lipca 2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Siemyślu, nastąpiło uroczyste podpisanie umów, w obecności Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego  Pani Anny Mieczkowskiej i wójtem Gminy, Panem Markiem Dołkowskim. Umowy dot. realizacji przedsięwzięć finansowanych z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” Priorytet 4,  „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”. Wsparcie dotyczy dwóch inwestycji, tj. „Budowy siłowni plenerowej na działce nr 310 i 312 w miejscowości Siemyśl”, w wysokości 14 291,00 PLN, oraz „Budowy ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Byszewo” na kwotę 96 886,00 PLN. 

Siłownia w Siemyślu składać się będzie z  4 elementów:  wioślarz wolnostojący 1 szt., wahadło + Twister 1 szt., orbitrek 1 szt., wyciskanie siedząc + wyciąg górny 1 szt. Urządzenia z certyfikatami zgodności z normą i bezpieczeństwem. 

Przedmiotem budowy placu zabaw w Byszewie,  jest zagospodarowanie  przestrzeni publicznej poprzez zakup i montaż  urządzeń placu zabaw dla dzieci na działce nr 324, który składa się z 18 elementów: huśtawka podwójna drewniana szt 2, zestaw wieżowy szt 1, huśtawka pozioma szt 2, bujak na sprężynie szt 2, ławka z oparciem szt 4, kosz na śmieci szt 4, karuzela koszykowa szt 1, domek szt 1, tablica placu zabaw szt 1. Plac zabaw posiadać będzie certyfikaty zgodności z normą bezpieczeństwa. Plac zabaw będzie ogólnodostępny dla mieszkańców Byszewa oraz okolicznych sołectw.